Fekete lóhere: Hogyan forgatta körbe a rajongókat Asta

Milyen Filmet Kell Látni?

Fekete lóhere volt köztudottan sziklás kezdés sok néző számára, a főszereplő Asta hangosan nagyon hálás volt. Azok, akik ragaszkodtak a sorozathoz, most vagy bűnös élvezetként tekintenek rá, vagy gátlástalanul szilárd shonen akcióanimaként éneklik a dicséretét.

Asta hangos és egyszerű gondolkodású karakterként indult, hihetetlenül szerény gyökerekkel. Nem rendelkezett manával vagy varázslattal, de továbbra is a varázslókirály lett. A kezdeti érvelése az volt, hogy Lily nővér beleegyezik, hogy feleségül veszi, ha ez megtörténik, azzal az ígérettel, hogy Yuno riválisa lesz. Bár ez akkor logikátlannak tűnt, Asta nem adta fel. Ugorjunk bele abba, hogy Asta evolúciója hogyan segítette megnyerni a szívét Fekete lóhere rajongók mindenhol.

Végig Fekete lóhere , Asta hátrányos jellemzése volt a legfőbb kedvelhetőség. Soha nem adta fel egyetlen ellenfelet sem, még azokat sem, akik nyilvánvalóan fölötte állnak. Asta erősebbé akart válni, hogy megvédje barátait és a Lóhere Királyságot. Erőteljessége és egyszerű gondolkodású, de kedves logikája megváltoztatta a sorozat kritikusainak és gazembereinek szívét.

Miután a Fekete Bikák befogadták, Asta számtalan küldetésen vett részt, és megtapasztalta a világon létező rémisztő emberek borzalmait és gyűlöletét. Megfordult az árapály, amikor a Gyémánt Királyság Marsával küzdött, és meg tudta változtatni a szívét Yuno és két Arany Hajnal tagja előtt. Az a tény, hogy Asta változtatásokat hozott létre azzal, hogy ő maga is segített, megváltoztatta az imázsát - és a Fekete Bikák arculatát.

ÖSSZEFÜGGŐ: A Toonami beállítja a fekete lóhere 4. évad premier dátumát

Asta egyéni növekedése segítette a Black Bull minden tagjának növekedését. A nézők láthatták, ahogyan kapcsolatba lép ezzel a családdal, és nemcsak fizikai edzést nyújtanak, hanem mentális és érzelmi növekedést is. Amikor Asta elvesztette a kardforgatás képességét, az egész Black Bull alakulat megoldást keresett. Fizikai képességeinek elvesztése miatti depresszió összetettebb, sebezhetőbb oldalt mutatott, amelyben hangos hangja és ereje sehol sem volt.

A Fekete lóhere főhős nagyban támaszkodott érzelmi elhatározására, hogy minden ellenséget magához ragad, és a nézőknek nézniük kellett, ahogy mélypontjából előre nem látható visszatérést hajt végre. Asta sérüléseinek gyógyítására keresve a Fekete Bikák találkoztak a Boszorkánykirálynővel. Megpróbálta kihúzni Asta ördögjét azzal, hogy fenyegette barátai életét. Ezután Fekete Astává fejlődött, és Antikvarázsát olyan mértékben felhasználta, amire még soha nem volt példa. A boszorkánykirálynő utólag tisztelte Astát és meggyógyította sérüléseiből.

A 63. epizód, a Nem a legkönnyebben című film volt a legnagyobb fordulópont Fekete lóhere mivel megmutatta Asta erőnlétét, képességeinek növekedését és lehetőségeit, és magát a showt nehézsúlyúvá emelte. Arra ösztönözte a nézőket, hogy figyeljék továbbra is különösen Astát, hogy lássák, mennyivel többet tud növekedni.

ÖSSZEFÜGGŐ: A fekete lóhere anime az ideális időben véget ér

Az Asta által végrehajtott bekapcsolások, új támadások és technikák segítették megszerezni a rajongók és a világon belüli karakterek tiszteletét és szeretetét. A varázslókirály, Yami, Yuno, a Fekete Bikák és szinte mindenki más végül Asta mellett gyökerezett, és ez ajtókat nyitott számára, hogy megmutassa mágikus lovagként rejlő lehetőségeit. Megengedték neki, hogy Mereoleonával edzen, tiszteletet szerezve Noelle Testvérei, és elismerést kapott mind az első Varázslókirálytól, mind a mostantól.

Asta legkézenfekvőbb átalakulása a Szív Királyságban történt kiképzése során következett be. Izmai hatalmasak lettek, amikor majdnem villámgyorsan mozgott, megtanulta, hogyan kell repülni a kardjával és hatványozottan növekszik ereje. Nagyon erőteljes mágiahasználókkal küzdött, akiknek technikája különbözött a Lóhere-királyság technikáitól, ami nagyobb mozgásteret adott számára a megoldások megtalálásához és saját újdonsült képességeinek kiaknázásához. Ez a növekedés kellemesen megrázó volt a rajongók számára. Régóta eltűnt a kisgyerek, aki megpróbált kiabálni Lily nővér szívébe.

Megelőzően Fekete lóhere végére a nézők megmutatták Asta karakterfejlődésének és növekedésének legújabb forrását. Ő és ördöge, Liebe, először léptek kapcsolatba és harcoltak a való világban. Liebe háttértörténete, mind a szívszorító, mind az érzelgős, kiderült a hallgatóság előtt. A duó lehetőségei még jobban várták a rajongókat.

KÖVETKEZŐ OLVASÁS: Hogyan segítette a csend a fekete lóhere harci jeleneteinek szintjét

Szerkesztő Választása

10 vidám evangelion mém csak az igazi rajongók fogják megérteni

Listák

Az Evangelion a képzelet egyetlen részén sem vicces anime, de ezek a mémek kihozzák a humorát!

Bővebben
Az MCU-nak el kell kerülnie az újonnan kialakított DCU egy aspektusát

Filmek

A Marvel Studiosnak nem szabadna terveznie videojátékok integrálását a Marvel Cinematic Universe-ba, mint például a DC Universe, annak ellenére, hogy csábító potenciálja van.

Bővebben